הזמנת מוצרי CCTV

  מוצרים בסל שלך

מוצרי MYCCTV
 חיפוש מוצרים

מערכות הקלטה HD-IP

מצלמות במעגל סגור

מערכות הקלטה HD-IP או NVR

טכנולוגיית ה HD-IP חדשה המאפשרת לחבר מצלמות 1.3,2,3,4,5,6 ועד 24 מגהפיקסל למערכת הקלטה על גבי רשת מחשבים. רשת מחשבים יכולה להיות קווית, אלחוטית או סלולארית, 
היתרון המובהק של מערכות IP הוא רזולוציות הקלטה גבוהות מעוד וניהול נוח במערכות מורכבות.
החסרון עלויות גבוהות של ציוד ותשתית.
מערכות HD-IP יכולות להיות מבוססות תוכנה במחשב או שרת או מבוססות מכשיר NVR.
במערכות מבוססות מחשב התשלום עבור רשיון לתוכנה מבוסס על כמות המצלמות או על כמות מתמשים בתוכנה.
במערכות NVR אין תשלום עבור שימוש בתוכנה.
יש 2 סוגים של מערכות NVR. מערכות עם POE מספקות מתח למצלמות מתוך המכשיר. במערכות בלי POE יש לדאוג למתג POE או ספק כוח למצלמות.

מצלמות במעגל סגור
 

כאשר בוחרים להרכיב מערכת מצלמות במעגל סגור בבית או בעסק חשוב לשים לב על כמה פרטים חשוב עיקריים.
כאשר קונים מערכת הקלטה מומלץ להקציב לכל מצלמה אשר מתחברת למערכת 25 פריים. זאת אומרת אם נרצה לחבר 4 מצלמות במעגל סגור למערכת הקלטה נבחר במכשיר הקלטה או כרטיס DVR שפרמטר של הקצב הקלטה יהיה 100FPS או יותר.קיימים היום בשוק הרבה כרטיסים ומכשירי הקלטה שמגיעים עם 16 כניסות וידאו אך הקצב הקלטה שלהם סה"כ 25 FPS לכל המצלמות.
לכן אם נחבר 4 מצלמות לכרטיס שהוא 25 FPS כל מצלמה תקבל 7FPS שזה מעט מאוד ויפגע ברציפות הקלטה.חשוב לבדוק בעט קניה מכשיר הקלטה או כרטיס DVR את קצב הקלטה וקצב צפיה שהם לפעמים שונים זה מזה .לדוגמה כרטיס GV-1120 הוא כרטיס שקצב צפיה שלו 400 FPS אך קצב הקלטה רק 100 FPS.


בחירת מצלמות במעגל סגור

בבחירת מצלמות במעגל סגור יש כמה פרמטרים שיש לקחת אותם בחשבון. היום מצלמות אבטחה מגיעות ברוב המקרים עם עדשה קבועה שרוחב הפתיחה שלהן נעה בין 3.6 MM עד 16 MM ויותר. חשוב לזכור ככל שהמספר העדשה קטן יותר כך הזווית פתיחה של המצלמה גודלת.
קיימות דעות שונות לגבי איזה עדשות לבחור אבל ברוב המקרים לקוחות מעדיפים את המצלמות עם זווית רחבה MM 3.6 למרות הקושי לזהות את דמות או פנים של בן אדם ברגע האמת. כמובן ניתן לרכוש מצלמות עם עדשה משתנה "ווריפוקל" וכך נחסוך בחישובים מיותרים אבל נשלם מחיר כפול אם לא יותר.

עוד פרמטר חשוב לא פחות לבחירת מצלמות במעגל סגור הוא רזולוציה של תמונה שמצלמה משדרת. היום רוב המצלמות שנמכרות בחנויות הן מצלמות 420 קווי מסך TVL והן אמורות לענות צרכים של לקוח ממוצע. חשוב לציין שמאוד קשה להבדיל בין מצלמה שהיא 420 קו לאחת שהיא 480. כך שאם אפשר לקנות 2 מצלמות 420 קו במחיר של מצלמה אחת שהיא 480 קו אז העדיפות תהיה לצד מצלמות 420 קווי מסך.
מומלץ לחבר את המערכת מצלמות במעגל סגור למכשיר UPS אל פסק על מנת לאפשר לה להמשיך להקליט גם בזמן הפסקת חשמל.

לייבסיטי - בניית אתרים