הזמנת מוצרי CCTV

  מוצרים בסל שלך

מוצרי MYCCTV
 חיפוש מוצרים

מצלמות אבטחה נסתרות

לקבלת פרטים

טל' 03-909-3368
yamsys@014.net.il

מצלמות אבטחה נסתרות הן מצלמות אבטחה שאותם יכולים להתקין במגוון מקומות בבית או בעסק מבלי שהאנשים אשר נמצאים באותו מתחם ידעו כי קיימות שם מצלמות המתעדות את פעולותיהם.


מצלמות אבטחה נסתרות- יתרונות

הסוואה- מצלמות אבטחה נסתרות יכולות להיות מוסוות במגוון חפצים ומקומות. בגלאים, במנורות ובעוד חפצים רבים. דבר זה מבטיח את העובדה כי האנשים לא יוכלו לגלות את המצלמה הנסתרת המתעדת אותם.
וונדליזם- במקרים רבים אנו שומעים בחדשות על מקרי וונדליזם שבהם פורצים (גנבים), שוברים את מצלמות האבטחה או נוער הורס את מצלמות האבטחה הממוקמות במקומות חיצוניים. במקרה של מצלמות נסתרות אין סכנה שיקרה משהו למצלמות, שכן אין רואים אותם. דבר זה מבטיח את המשך שגרת הצילום ללא מפריע ומונע נזק כספי של תיקון המצלמה או הזמנת מצלמה חדשה לאותו המקום.
גניבות ותיעוד- התקנת מצלמות נסתרות בעסק שלכם, תאפשר לכם לפקח על העובדים, כמו כן אנשים רבים מחליטים כי ברצונכם להתקין מצלמות נסתרות על מנת שהפורצים לא יאתרו אותן כאשר הם באים לגנוב ואילו הם (בעלי הבתים והעסקים) יוכלו להתבונן על התיעוד של המתרחש, לצלם את פניהם של הפורצים, לטלפן למוקד השמירה ולהביא את אותם פושעים לדין.


מצלמות אבטחה נסתרות- קהל היעד

  • בילוש וחקירות- אחד הכלים העיקריים של משרדי חקירות רבים הן מצלמות אבטחה נסתרות.
    אפשר להעריך ולומר כי משרדי חקירות היו תמיד קהל הצרכנים העיקרי של מצלמות אלו.
    מטרתם העיקרית של בלשים ממשרדי חקירות, היא לעקוב אחרי המטרה שלהם, מבלי שהמטרה תהיה מודעת לכך, לשם זאת פעמים רבות הם מסתייעים במצלמות נסתרות המתעדות את המתרחש ללא ידיעת האובייקט המצולם. לרוב הבלשים משתמשים במצלמות נסתרות אשר מוטמעות בחפצים שונים ומעניקים הסוואה מושלמת.
  • עסקים וחברות- בעלי חברות ועסקים רבים משתמשים במצלמות אבטחה אלו על מנת לעקוב אחר המתרחש במקום העבודה ולפקח על העובדים שלהם. הם יכולים לעקוב אחר המתרחש דרך רשת האינטרנט או הטלפון הסלולארי מהדור המתקדם וכך יש להם בקרה על העובדים והם אינם מוגבלים, גם אם הם מרוחקים גיאוגרפית מהעסק.
  • מטרות אישיות- לרוב אנשים משתמשים במצלמות אבטחה החבויות מהעין למטרת מיגון הבית והרגשת הביטחון. אך לפעמים אנשים עושים שימוש במצלמות אלו גם למטרות פיקוח.
    פעמים רבות כאשר אנשים נמצאים שעות רבות בעבודה, הם מעוניינים לפקח על המתרחש בבית: המטפלת הסיעודית שמטפלת באחד ההורים, המטפלת של הילד וגם מצבים שונים שבהם האדם רוצה להיות בטוח כי לא פרצו לו לבית כשהיה בעבודה. חשוב לדעת שקיימת אפשרות לראות את שהמצלמה מצלמת בבית גם כשאתם אינכם נמצאים בבית, דרך חיבור לאינטרנט.

מצלמות אבטחה נסתרות- מחיר

טווח המחירים של מצלמות אבטחה הנסתרות מהעין נע מכמה מאות שקלים חדשים לכמה אלפים.
אם בעבר, נראה היה כי רק אנשים וחברות עם ממון יכולות להרשות לעצמן רכישה של מצלמות אבטחה נסתרות, כיום רוב רובם של האנשים יכול להיכנס לחנות ולצאת משם עם מצלמת אבטחה נסתרת המתאימה לתקציב של אותו אדם.
יש לקחת בחשבון, כי כיום ישנם פיתוחים שונים של מצלמות אבטחה נסתרות וכי ישנן אפשרויות רכישה רבות, לכן מומלץ לברר מהי מטרת רכישתכם, מהם הצרכים שלכם ורק כאשר יש בידכם את כל התשובות, להיכנס ולקנות את המצלמה המתאימה לכם ביותר.
לדוגמא: אם הינך עוסק בתחום הבילוש והחקירות הפרטי, קרוב לוודאי שמצלמה נסתרת הטמונה בעט, תשרת אותך מהימנה, מצלמה נסתרת המוסוות במכשיר טלפון נייד היא גם אופציה האהודה על חוקרים פרטיים רבים.
קחו בחשבון כי דוגמאות אלו הן רק חלק מזערי מהאפשרויות. ניתן למצוא גם: כרטיסי עובד שבהם מוטמעת מצלמה זעירה, משקפיים, מנורות שונות ועוד.

לסיכום, תיעוד סמוי המקנה הרגשת בטחון ויכולת פיקוח ובקרה על המתחם והאנשים שבו זוהי מטרתן של מצלמות אבטחה נסתרות.


מצלמות אבטחה נסתרות- יעניקו לכם את השליטה על המתרחש במתחם שלכם.

לייבסיטי - בניית אתרים