הזמנת מוצרי CCTV

  מוצרים בסל שלך

מוצרי MYCCTV
 חיפוש מוצרים

התקנת מצלמות אבטחה

לקבלת פרטים

טל' 03-909-3368
yamsys@014.net.il

התקנת מצלמות אבטחה צריכה להיעשות על ידי איש מקצוע מהתחום. זכרו כי מדובר כאן בהתקנה מקצועית של אדם בעל ידע. הרי לא תרצו לנסות ולהתקין את המצלמות בעצמכם ובסוף התהליך לגלות כי בזבזתם את זמנכם לריק, שכן חיברתם את הכבלים בצורה לקויה ומצלמות האבטחה אינן מתפקדות בצורה בה הן צריכות לתפקד.
אם בכל זאת החלטתם על התקנת מצלמות אבטחה בעצמכם, כדאי לכם לקרוא את מדריכי ההתקנה המיועדים ספציפית לאותן סוג של מצלמות אבטחה ולוודא כי הנכם מבינים ועוקבים אחרי כל צעד וצעד בהתקנה עצמה.


התקנת מצלמות אבטחה במקום העבודה

יש פעמים אשר התקנת המצלמות אינה דורשת הכנה טכנית בלבד, אלא גם חשיבה מוקדמת.
על מנת להסביר נקודה זו בצורה ברורה יותר, נציג לפניכם דוגמא אשר מתרחשת פעמים רבות:
אתם בעלי חברה גדולה והגעתם להחלטה שאתם מעוניינים בביצוע התקנת מצלמות אבטחה בחדרים שונים בעסק, במתחם שירות הלקוחות ובמתחם מנהלי החשבונות. בחירה זו נעשתה לאחר שיקולים רבים ומטרתה היא לפקח על העובדים שלכם ולמנוע דליפה וגניבה של חומרים מסווגים מאותם האגפים.
כאשר תגיעו לאגפים הללו על מנת לבצע התקנת מצלמות אבטחה, פעמים רבות יתרחש מצב שבו מנהלי האגפים ידווחו לכם על הערות שנשמעו מאותם עובדים המועסקים באגפים אלו. הערות אלו עיקרם הבעת עוגמת נפש של העובדים מחוסר האמון שמקום העבודה רוחש להם, שכן טענת העובדים היא שאם המנהלים היו מעריכים ובוטחים בהם לא היה צורך של התקנת מצלמות אבטחה במקום.
סיטואציה זו יכולה להניב תוצאה של הידרדרות במוטיבציה של העובד, דבר אשר ישפיע על כל מהלך העבודה וגם על עובדים אחרים מאגפים שונים שיחששו שהינה בקרוב תבוצע התקנת מצלמות אבטחה גם באגפים שלהם וזאת על מנת לפקח עליהם.

בגלל מצבים אלו באם אתם מחליטים לבצע התקנת מצלמות אבטחה כדאי לעשות זאת באחת משתי הדרכים הבאות:
התקנת מצלמות אבטחה נסתרות- תוכלו לבחור בשעה שבה אין אנשים באותו מוקד או אגף של החברה, כגון: שעות הערב ורק אז לבצע התקנה של מצלמות האבטחה ורצוי שאלו יהיו מצלמות אבטחה נסתרות. כך העובדים לא ידעו כי ישנן מצלמות ולא יראו את תהליך התקנתם ואילו אתם תוכלו לפקח על העובדים שלכם ולראות איך מתנהל סדר היום של אותו אגף, כולל מיני נקודות רגישות, כמו גניבות וכולי.
הצגת זווית ראייה חיובית ושיתופית- לפני ההתקנה, תקבעו פגישה עם עובדי אותו אגף ותסבירו להם מהם היתרונות של המצלמות שיותקנו באגף שלהם, כלומר תביאו אותם למצב שבו הם יראו כי אתם משתפים אותם בהחלטה להתקין את אותן מצלמות ומראים להם כיצד דבר זה יהווה יתרון גם להם.


התקנת מצלמות אבטחה- טיפים

התקנת מצלמה דורשת כשרון טכני. אם אתם יודעים כי אתם לוקים בתחום זה, כדאי לכם כבר מראש לבחור במתקין מקצועי, אשר מומחה ברזי ההתקנה. אם יש לכם כשרון טכני ואתם מעוניינים לבצע את התקנת מצלמות האבטחה בעצמכם כדאי לכם לקחת בחשבון כמה נקודות:

  • בדקו האם מערכת מצלמות האבטחה היא מערכות מתוחכמת הדורשת חיבורים רבים. אם זהו המצב כדאי לכם לקרוא למתקין מקצועי. אם מדובר במצלמות אבטחה פשוטות, ניתן לעשות זאת בעצמכם.
  • אם החלטתם להשתמש בשירותיו של מתקין מקצועי, חשבו האם כדאי לקנות דרכו את מצלמות האבטחה. ישנם פעמים אשר המשווק מעניק התקנת מצלמות אבטחה ללא עלות, או התקנת מצלמות אבטחה בעלות נמוכה יותר, מאשר במצב בו תחליטו לשכור את שירות המתקין באופן עצמאי.
  • אם בכל זאת החלטתם להיעזר בשירותיו של איש מקצוע שיבצע את ההתקנה מבלי לרכוש דרכו את מצלמות האבטחה. עשו סקר שוק. פעמים רבות תגלו כי אתם יכולים למצוא מתקין מקצועי במחיר לא גבוה.

התקנת מצלמות אבטחה- המקצועיות מנצחת

לייבסיטי - בניית אתרים